ZAPISY NA VII BIEG JACKA

Nie czekaj! Zapisz się już dziś!

Do biegu, gotowi, start! Pierwszego kwietnia ruszamy z zapisami na najważniejsze wydarzenie biegowe sierpnia w regionie! Mowa oczywiście o Biegu Siedleckiego Jacka.

Przypominamy, że tegoroczna siódma edycja imprezy odbędzie się 28 sierpnia. Czujemy, że będzie to szczęśliwa ‘siódemka’. Na uczestników czekają liczne nowości i niespodzianki, ponieważ staramy się, aby nasza impreza była z roku na rok jeszcze lepsza i atrakcyjniejsza.
Mamy dla Was zupełnie nowe trasy biegu na 5 km i półmaratonu (dwie pętle po 10 km z haczykiem), wiodące malowniczymi ulicami Siedlec. Koniecznie mrugnijcie okiem do naszego Jacka dzierżącego dumnie ziemski glob, przebiegając obok siedleckiego ratusza. Zastanawiacie się, czy dacie radę przebiec półmaraton? Pomożemy! Na trasę wyruszą z Wami pacemakerzy, którzy pomogą Wam ukończyć dystans w założonym czasie, niezależnie od tego, czy wstaniecie tego dnia lewą nogą, będzie za mocno grzało lub padało. Zero wymówek, biegniemy razem do mety!

Zapisy odbywają się drogą elektroniczną – formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Nie zapomnijcie zaznaczyć dodatkowych klasyfikacji, w których chcecie wziąć udział. W tym roku po raz pierwszy nagrodzimy Najlepszego Debiutanta i Debiutantkę Biegu Siedleckiego Jacka oraz Weterana i Weterankę. Debiutanci zostaną wyłonieni spośród osób, które w Siedlcach pobiegną, rzecz jasna, po raz pierwszy. O tytuł Weterana powalczą zawodnicy, którzy mają już na koncie, co najmniej cztery ukończone biegi – uwaga! – na czterech różnych edycjach imprezy.