SPRAWDŹ TRASĘ BIEGU

Trasa Selgros Półmaratonu to 3 pętle mierzące nieco ponad 7 km każda.
Start i meta znajdują się w tym samym miejscu na bieżni stadionu lekkoatletycznego. Pierwsze 100 metrów biegniemy po bieżni, dalej drogą wewnętrzną na terenie Ośrodka Sportu do bramy wjazdowej (okl 170 m) i skręcamy w prawo w ulicę Bolesława Prusa.
Kolejne ulice: Brzóski – Dąbrowskiego – Okrzei – Broniewskiego – Jagiełły (nawrotka) Jagiełły – Czerwonego Krzyża – Świrskiego – Kochanowskiego – Pułaskiego – Floriańska – 3 Maja – Wyszyńskiego – Prusa.
Po pierwszej pętli nie wbiegamy na stadion, biegniemy prosto ulicą Prusa kolejną pętlę. Wjazd na Ośrodek będzie zablokowany barierkami. Dopiero po ostatniej, trzeciej pętli skręcamy na teren Ośrodka i kierujemy się na metę na stadionie lekkoatletycznym.

Trasa biegu na 5 km i Nordic Walking jest bardzo zbliżona do trasy półmaratonu. Jest to jedna pętla. Start i meta znajdują się w tym samym miejscu na bieżni stadionu lekkoatletycznego. Start z bieżni stadionu lekkoatletycznego (100 m) – drogą wewnętrzną do ulicy Prusa (170 m) i w prawo – Jagiełły (nawrotka) Jagiełły – Czerwonego Krzyża – Świrskiego – Kochanowskiego – Pułaskiego – Floriańska – 3 Maja – Wyszyńskiego – Prusa.

Trasy nie posiadają atestu PZLA.

BSJ2021-trasy-biegów