Selgros Sponsorem Tytularnym Półmaratonu

Wielkimi krokami zbliża się 12. edycja Biegu Siedleckiego Jacka.
W ostatnią niedzielę wakacji, 29. sierpnia ulice Siedlec należeć będą do biegaczy, którzy ścigać się będą na dystansie półmaratońskim i 5 km.
Nie zabraknie również marszu Nordic Walking oraz biegów dla dzieci.

Z radością informujemy, że firma Selgros Cash & Carry została Sponsorem Tytularnym tegorocznego Półmaratonu.

Zainteresowanie imprezą jest bardzo duże. Pakiety startowe już dawno się rozeszły. Do rywalizacji w ramach Biegu Jacka przystąpi łącznie 800 zawodników.
200 biegaczy wystartuje w Selgros Półmaratonie, 350 zawodników w biegu na 5 km i marszu Nordic Walking oraz 250 dzieci w biegach dziecięcych.

Selgros Cash & Carry to ogólnopolska sieć samoobsługowych hal handlowych, oferująca jakość i świeżość produktów oraz pełne zaopatrzenie pod jednym dachem dla osób prowadzących działalność gospodarczą, klientów z branży HoReCa oraz indywidualnych. Wszechstronna oferta hal Selgros Cash & Carry to jeden z najszerszych asortymentów na rynku.

Hala Selgros Cash&Carry Siedlce w Białkach została otwarta w marcu ubiegłego roku. Czynna jest 7 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty w godzinach od 5:00 do 22:00,
w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. 

Mocną stroną firmy jest doskonale zaopatrzony „Rynek artykułów świeżych”. Na szczególną uwagę zasługuje dział z mięsem, w którym Klienci znajdą między innymi wyroby przygotowywane na miejscu. W Selgros dostępny jest także szeroki asortyment owoców i warzyw pochodzących od sprawdzonych dostawców z kraju i ze świata.
Firma gwarantuje również niezmienną jakość i świeżość ryb oraz owoców morza. Zapewniają to dostawy realizowane 5 razy w tygodniu, specjalne opakowania transportowe oraz profesjonalne stoły ekspozycyjne. Ze specjalnie przygotowanych lad sprzedażowych z serami, mięsem i wędlinami można zakupić na wagę produkty najwyższej jakości
i świeżości.