SELGROS PÓŁMARATON

Selgros Cash&Carry Sponsorem Tytularnym Półmaratonu

Wielkimi krokami zbliża się trzynasta edycja Biegu Siedleckiego Jacka.
Tradycyjnie w ostatnią niedzielę wakacji już od 8 rano setki zawodników będzie biegać i maszerować z kijkami po ulicach centrum Siedlec.
Do pokonania dystans 5 km i półmaraton.

Sponsorem Tytularnym półmaratonu została ponownie firma Selgros Cash&Carry - ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Najbliższa hala Selgros znajduje się w centrum handlowym w Białkach i od dnia otwarcia cieszy się niesłabnącą liczbą klientów, poszukujących produktów świeżych, o wysokiej jakości.

Chętnych do startu w Selgros Półmaratonie przybywa z każdym dniem, co pokazuje, że Siedlce są rozbieganym, aktywnym miastem.
Bieg Jacka ma na celu zachęcenie ludzi w każdym wieku do podejmowania tej prostej i przyjemności aktywności fizycznej jaką jest bieganie, ponieważ ruch zapewnia zdrowie, dobrą kondycję i samopoczucie na lata – mówi Wojciech Rola, dyrektor hali sprzedaży w Białkach. - Te cele i wartości są bliskie również marce Selgros, dlatego chętnie angażujemy się w sponsoring lokalnych i ogólnopolskich wydarzeń sportowych.

Hale Selgros szczycą się bardzo bogatą gamą produktów oraz doskonałym „Rynkiem artykułów świeżych”. Klienci mogą mieć pewność, że znajdą tu najbardziej wyszukane artykuły, których potrzebują. W stałej ofercie jest szeroki asortyment owoców i warzyw pochodzących od sprawdzonych dostawców z kraju i ze świata czy znakomitej jakości mięso z własnego rozbioru. Firma gwarantuje również wyborne ryby i owoce morza.