PKO Bank Polski "biegnę dla..."

Pobiegnij i pomóż.

PKO Bank Polski zaprasza do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz Kasi podczas VII Biegu Siedleckiego Jacka w ramach programu „PKO Bank Polski Biegajmy razem”. 

Biorąc udział w VII Biegu Siedleckiego Jacka będzie można pobiec nie tylko dla własnej satysfakcji czy dobrego wyniku, ale także, aby pomóc 23-letniej Kasi, która zmaga się z guzem mózgu. Mimo operacji, radioterapii i chemioterapii nie ma poprawy. Szansą jest dla niej specjalistyczne leczenie, na które zbierane są pilnie środki. Katarzyna jest podopieczną Fundacji ALIVIA.

Zaangażowanie zawodników, którzy przypną do koszulki kartkę „biegnę dla Kasi” i dotrą z nią do mety, zostanie przeliczone na konkretne wsparcie finansowe – Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na leczenie Kasi. Kartki będą do odebrania u przedstawicieli PKO Banku Polskiego w dniu biegu w namiocie PKO BP na terenie miasteczka biegowego, przy ul. Jana Pawła II 6. W akcji charytatywnej mogą wziąć udział zawodnicy wszystkich kategorii: półmaratonu, biegu na 5 km i marszu nordic walking.

PKO Bank Polski realizuje od 2013 r. autorski program „PKO Bank Polski. Biegajmy razem” i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce. Podczas wszystkich tych wydarzeń organizowane są akcje charytatywne „biegnę dla…”. W sumie, od 2013 r. odbyły się 183 takie akcje, a Fundacja PKO Banku Polskiego wsparła 191 beneficjentów kwotą ponad 2,6 mln zł.  Od początku istnienia programu biegacze przemierzyli charytatywnie ok. 1 mln 305 tys. km, co równa się ponad 32 okrążeniom Ziemi wzdłuż równika.

Więcej o programie „PKO Bank Polski. Biegajmy razem” łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności, przeczytacie na stronie: www.biegajmyrazem.pkobp.pl oraz na Facebooku.