NORDIC WALKING PROFESJONALNIE

Pamietajcie o prawidłowej technice.

W tym roku po raz pierwszy w Biegu Jacka trasa nordic walking jest w większości trasą miękką, przyjazną tej dyscyplinie. Również po raz pierwszy będziemy mieć obsadę profesjonalnych sędziów z grupy Nordic Walking Poland, m. in. główny sędzia zawodów - Marcin Szulc oraz koordynator i współorganizator zawodów Łukasz Witczuk.

Chcemy uczulić zawodników,  że będą Was obowiązywały zasady prawidłowej techniki nordic Walking oraz zasady fair play sportowego zachowania na trasie. Wszelkie bieganie lub podbieganie będzie równoznaczne z dyskwalifikacją. Pamiętajcie, że sędziowie rozmieszczeni na trasie to nie tylko strażnicy uczciwości zawodników, ale przede wszystkim wsparcie,  dobra rada, dbanie o Wasze bezpieczeństwo, Słuchajcie pinie ich uwag.

Zaplanowaliśmy dodatkowe nagrody dla czterech zawodników, którzy wg oceny sędziów wykażą się najlepszą techniką marszu i nie muszą to być zawodnicy z podium. Nagrody rzeczowe dla tych zawodników ufundowała firma Starlife, która także w trakcie imprezy będzie miała swoje stanowisko. Zapraszamy do odwiedzenia, można będzie zapoznać się m.in. z prawidłową technika nordic walking oraz zasadami zdrowego trybu życia .