11. BIEG JACKA ZA NAMI

Kolejny Bieg Siedleckiego Jacka przeszedł do historii. W pochmurny niedzielny poranek 30 sierpnia na starcie biegu na 5 km stanęło 234 zawodników. Bieg odbył się w reżimie sanitarnym w związku ze stanem epidemii.

Wśród mężczyzn zwyciężył Paweł Wysocki z Lublina (czas 16:02), drugi był Paweł Machowski z Warszawy (16:42), a trzeci Piotr Zięba z Lublina (17:00).

Wśród kobiet pierwsze miejsce na podium zajęła Ewa Jagielska z Wyszkowa (17:28), Beata Dąbrowska z Siedlec (19:39) i Joanna Andrzejewska z Lublina (20:10).

Pełne wyniki Biegu dostępne są na stronie: https://wyniki.datasport.pl/results3231/

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody finansowe oraz upominki od Sponsorów – bony towarowe do sklepu Selgros Cash&Carry – wręczył dyrektor hali w Siedlcach pan Wojciech Rola oraz zestaw musów Owolovo siedleckiej firmy REAL – nagrody wręczył Mariusz Czarnocki dyrektor sprzedaży Owolovo.

Tradycyjnie nagrodzeni zostali również Najlepsi Siedlczanie – Beata Dąbrowska i Marek Mitrofaniuk otrzymali roczne kursy jęz. angielskiego ufundowane przez Szkołę Języków Obcych Euroschool.

Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Siedlce pan Andrzej Sitnik.

Zabezpieczenie trasy Biegu zapewnili policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, żołnierze z 18. Batalionu Dowodzenia w Siedlcach oraz strażacy z OSP powiatu siedleckiego.

Bieg Jacka nie mógłby się odbyć bez wsparcia sponsorów, wśród których znaleźli się:

Nowak Dom, Universal Brokers, Selgros Cash&Carry Siedlce, Zakład Mięsny Mościbrody, Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach, Szkoła Języków Obcych Euroschool, Toyota Auto Podlasie, Adamczuk-Serwis Finansowy Grzegorz Adamczuk, Marker Dystrybutor Art. Szkolnych i Biurowych, Real, Fundacja Recal.